POPRVÉ DO PRAHY je název společného projektu Nadačního fondu PREMIOT a obecně prospěšné společnosti Podané ruce (www.podaneruce.cz), v rámci kterého budeme pořádat, ve dnech 26. – 27. října 2022, výlet do hlavního města pro vybrané děti pocházející z nevlídného sociálně-ekonomického prostředí.

Velká část z nich v hlavním městě nikdy nebyla, i když se o Praze ve školách učí. Podobný výlet je pro ně něčím obtížně představitelným, asi jako cesta na Měsíc.

Chceme jim proto představit Prahu ze všech možných pohledů. Navštívíme mimo jiné Národní muzeum nebo Pražský hrad, poobědváme v noblesním Obecním domě, společně vyšlapeme na Petřín a chybět nebude ani plavba po Vltavě.
Při plánování projektu nám vydatně pomáhali naši partneři, které budeme postupně přestavovat.

Nyní už ale můžeme poděkovat společnosti STUDENT AGENCY (www.studentagency.cz), která věnovala zpáteční jízdenky ve spoji RegioJet (www.regiojet.cz), společnosti Vyšehrad2000 (www.vysehrad2000.cz), která poskytla významnou slevu na stravování v restauracích v Obecním domě a Malostranské besedě, Pražským Benátkám (www.prazskebenatky.cz), plavební společnosti, která ukáže dětem hlavní město z jiné perspektivy a Národní muzeum (www.nm.cz).
Na sociálních sítích nás podporuje Instinct Agency (www.instinct.ag).

Z průběhu akce přineseme náležitou foto dokumentaci. Je na co se těšit! Sledujte nás.

P.S.
Přispějte i Vy na náš transparentní účet 302031857/0300. Děkujeme.

Poprvé do Prahy
Chci přispět nadačnímu fondu Premiot
Přispět