PROJEKT BYL UKONČEN
Někteří nevyléčitelně nemocní jsou závislí na přístrojích, které jim dodávají kyslík. Jedním z takových přístrojů je koncentrátor kyslíku – elektrický přístroj, který vyrábí z okolního ovzduší koncentrovaný až 95% kyslík. Lidé, kteří jej potřebují, jsou však odkázáni na pobyt doma, aby mohl být koncentrátor zapojen do zásuvky.

Rádi bychom pomohli těm, kteří se bez koncentrovaného kyslíku neobejdou, aby mohli prožít své poslední dny co možná nejkvalitněji. Netýká se to jen starých lidí, ale i lidí v produktivním věku, živitelů rodin, které zasáhla nevyléčitelná ne­moc.

Pro běžného člověka je normální, že si dojde na nákup, zajede na chatu či na výlet s dětmi. Člověk se stacionárním koncentrátorem tuto možnost nemá. Existuje však mobilní kyslíkový koncentrátor, který má dobíjecí baterie a lze jej nabíjet i při cestě autem. Je v tašce či na vozíčku a jeho využití významně zkvalitní život lidem, kteří jej potřebují.

Připojte se k nám a pomozte nám zakoupit tento přístroj od společnosti LINDE pro Městský domácí hospic Brno, který jej bude moci zapůjčovat svým klientům.

Přispějte na transparentní účet 3470227/0100 s poznámkou KYSLÍK nebo variabilním symbolem 20211008. Ve vašem internetovém bankovnictví můžete také využít QR platbu.

Projekt probíhá do konce října 2021. V případě, že bychom nevybrali společně celou částku, Nadační fond PREMIOT doplatí zbytek do 69 000 Kč. V případě, že bychom vybrali více, Nadační fond PREMIOT využije peníze navíc na podobný projekt v budoucnu.

Přehled transakcí na transparentním účtu

Dokončeno: Přispějte na přenosný kyslíkový koncentrátor pro mobilní hospic
Zákládní informace
Jméno a příjmení/název organizace Centrum paliativní péče
Předmět daru/podpory Přenosný kyslíkový koncentrátor
Místo Brno
Předpokládaná cena ukončeno
Chci přispět nadačnímu fondu Premiot
Přispět